O nas

Przedszkole powstało w 2010 roku.

Tworząc Przedszkole Radosne Słoneczko w Rzeszowie chcemy Wam pomóc dobrze wychować Wasze pociechy, pomóc w rozpoznawaniu uzdolnień i je rozwijać oraz w porę zapobiegać trudnościom, dobrze przygotować dzieci do szkoły.

Każde dziecko obejmujemy indywidualną opieką. W pierwszej kolejności realizowane są: podstawa programowa MEN oraz zajęcia dodatkowe z uwzględnieniem zainteresowań i uzdolnień.

Zapewniamy przyjazną, domową atmosferę,  wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która poprowadzi zajęcia metodami zabaw, gier, ciekawych sytuacji, które rozwijają u dzieci możliwości umysłowe w różnych dziedzinach.

Własna kuchnia

Przedszkole posiada własną dobrze wyposażoną i odpowiadającą wszelkim wymogom Systemu HACCP kuchnię oraz jadalnię. Posiłki dla dzieci zawsze przygotowujemy ze świeżych produktów, bez konserwantów i ulepszaczy. Dania są urozmaicone pod względem składników odżywczych.

W zależności od potrzeb możemy zaoferować dziecku odpowiednią dietę, wykluczającą alergeny z potraw.

Przedszkole jest objęte kontrolą stanu higieniczno-sanitarnego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny.

kuchnia i jadalnia w przedszkolu

Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole?

Świetna opieka

 Nauczycie pracujący w przedszkolu to ludzie z pasją, którzy z troską opiekują się dziećmi i przekazują im wiedzę w sposób dostosowany do ich możliwości.

Własna kuchnia

Przedszkole wyposażone we własną kuchnię jest gwarancją tego, że dzieci zawsze otrzymają świeżo przygotowane, smaczne posiłki  z wysokiej jakości produktów.

Bogata oferta zajęć dodatkowych

Zajęcia dodatkowe obejmują naukę trzech języków obcych, zajęcia muzyczne, taneczne, logopedyczne oraz ruchowe prowadzone są przez osoby z kwalifikacjami.

Ciekawi goście i wycieczki

Goście w przedszkolu to coś, co urozmaica dzieciom codzienny schemat dnia. Ciekawi artyści, spektakle, koncerty oraz sportowcy a w okresie wakacyjnym wycieczki w atrakcyjne miejsca sprawiają, że dzieci z radością przychodzą do przedszkola.