Powierz swoją pociechę w dobre ręce, zapoznaj się z ofertą prywatnego Niepublicznego Przedszkola Radosne Słoneczko działającego na terenie osiedla Słocina w Rzeszowie.

Przedszkole powstało w 2010 roku.

Tworząc Przedszkole Radosne Słoneczko w Rzeszowie chcemy Wam pomóc dobrze wychować Wasze pociechy, pomóc w rozpoznawaniu uzdolnień i je rozwijać oraz w porę zapobiegać trudnościom, dobrze przygotować dzieci do szkoły.

Każde dziecko obejmujemy jest indywidualną opieką. W pierwszej kolejności realizowane są: podstawa programowa MEN oraz zajęcia dodatkowe z uwzględnieniem zainteresowań i uzdolnień.

Zapewniamy przyjazną, domową atmosferę,  wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która poprowadzi zajęcia metodami zabaw, gier, ciekawych sytuacji, które rozwijają u dzieci możliwości umysłowe w różnych dziedzinach.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *